Klubertemp HB 53-391 , HB 53-392

Klubertemp HB 53-391, HB 53-392

  • smary do temperatury 260°C.KLUBER SMARY
  • syntetyczne, wysokotemperaturowe smary
  • smary na bazie politetrafluoroetylenu (PTFE)
  • zatwierdzone do wyłącznego stosowania w prasach
    SIEMPELKAMP/Krefeld, Niemcy.

Syntetyczne smary długoterminowe Klubertemp HB 53-391 oraz HB 53-392 to wysoce precyzyjne produkty przeznaczone do łożysk narażonych na działanie wysokich obciążeń przez dłuższy czas. Odznaczają się wysoką odpornością na zużycie i zapewniają doskonałą ochronę antykorozyjną. Wykazują neutralność w kontakcie z dużą ilością materiałów, takich jak metale, elastomery, duroplasty czy tworzywa termoplastyczne. Zaleca się jednak sprawdzenie oddziaływania na konkretne materiały przed rozpoczęciem seryjnej aplikacji. Zanim trafią do sprzedaży, smary Klubertemp zostają poddane rygorystycznym testom w skrajnych warunkach.

Do produktów z serii Klubertemp dołączamy pełną dokumentację, na którą składają się atesty oraz certyfikaty potwierdzające spełnienie obowiązujących norm. Smary zachowują swoje właściwości w zakresie temperatur od -20 do 260°C.

Wytrzymałość smarów sprawia, że okresy pomiędzy ich wymianą wydłużają się, co bezpośrednio przekłada się na mniejsze zużycie oraz wygenerowanie oszczędności dla przedsiębiorstwa. Produkty Klubertemp wpływają również na dłuższą żywotność maszyn, w których są zastosowane. Szczegóły dotyczące aplikacji zawarte są w załączonej instrukcji użytkowania.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów z serii Klubertemp, więc możemy zagwarantować stałe korzystne ceny oraz płynność dostaw. Służymy fachowym doradztwem w zakresie dopasowania smarów do konkretnego urządzenia. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zaprezentowanej na stronie oferty smarów Klubertemp.

 

Klubertemp HB 53-391 , HB 53-392