Oleje Kluber

Hotemp 2000

Hotemp 2000

Kluber Hotemp 2000 syntetyczny olej wysokotemperaturowy Kluber Hotemp 2000 to nowoczesny, w pełni syntetyczny wysokotemperaturowy środek smarowy do miejsc tarcia,… Czytaj więcej

Hotemp Plus

Hotemp Plus

Kluber Hotemp Plus wysokotemperaturowy olej do łańcuchów Kluber Hotemp Plus to olej syntetyczny do łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.  … Czytaj więcej

Szerokie zastosowanie olejów Kluber

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem profesjonalnych olejów smarowych Kluber do wszechstronnych zastosowań w rozmaitych gałęziach przemysłu. Produkty te odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi – są odporne na zużycie, wytrzymałe i zapewniają doskonałą ochronę elementów maszyn, w których zostały użyte. Do ich głównych funkcji należą smarowanie oraz usuwanie z węzłów tarcia nagromadzonych zanieczyszczeń.

W asortymencie znajdują się oleje wielofunkcyjne na bazie olejów mineralnych i estrów, oleje wysokotemperaturowe, syntetyczne oleje sprężarkowe Kluber Summit, oleje do pomp dyfuzyjnych, oleje do kontaktów elektrycznych oraz montażu, oleje silikonowe, przekładniowe oleje nietoksyczne, oleje biodegradowalne i wiele innych artykułów.

Wszystkie dostępne produkty spełniają rygorystyczne normy, co potwierdzone jest w załączonych certyfikatach oraz atestach. Posiadają również pełną gwarancję producenta, karty techniczne, a także instrukcje aplikacji.

Przemysł farmaceutyczny i oleje Kluber Sumit

Oleje Kluber Summit dedykowane są do ochrony urządzeń w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Wydłużenie okresów pomiędzy smarowaniami wpływa na obniżenie całkowitych kosztów eksploatacji maszyn. Oleje z serii Kluberbio to szereg produktów ekologicznych, podlegających rozkładowi biologicznemu. Do łańcuchów przeznaczone są artykuły Kluber Hotemp – doskonale wnikają one w miejsca tarcia, a przy tym są odporne na zmywanie i ścieranie. W ofercie posiadamy również oleje z dodatkiem dwusiarczku molibdenu (Kluber Unimoly) oraz produkty przeznaczone do stosowania w przemyśle włokienniczym. Do zakładów, gdzie może wystąpić kontakt z opakowaniami oraz produktami spożywczymi, farmaceutycznymi i kosmetycznymi proponujemy oleje Kluberfood, a także syntetyczne oleje Kluberpharma.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych na stronie olejów Kluber Summit, Tyreno czy innych rodzajów, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta. Konsultanci udzielą wyczerpujących informacji i pomogą dopasować optymalny olej do konkretnych zastosowań.